3 kosmetické přípravky, které zajistí kvalitní péči o vaši pleť

Zajistit kvalitní péči o pleť je velice důležité. Péče o pleť by tudíž neměla být opomíjena. Nesprávná péče o pleť může mít totiž neblahé následky. Na trhu však existuje nepřeberné množství kosmetických přípravků, ve kterých není snadné se zorientovat. A jaké kosmetické přípravky se tedy postarají o kvalitní péči a neměly by tedy chybět ve vaší kosmetické výbavě?

Čistící pěna na obličej

Důležitou roli v péči o pleť hraje zejména čištění. V tomto ohledu najde využití čistící pěna na obličej. Pure Face je velice jemná čisticí pěna, jejímž výrobcem je společnost Age Attraction – přední lídr ve výrobě kosmetických přípravků s aktivními složkami. Čistící pěna na obličej obsahuje povrchově aktivní látky, které se skvěle postarají o odstranění veškerých nečistot, včetně make-upu. Její výhodou je možnost použití na jakýkoliv typ pleti. Navíc není potřeba ji dočišťovat pomocí dalších kosmetických přípravků. Čisticí pěna na obličej také pomáhá zabraňovat vzniku akné.

Hydratační krém

Dalším kosmetickým přípravkem, který se postará o kvalitní péči o pleť, je hydratační krém. Hydratace pleti je totiž v péči o pleť velice důležitá. Pokud je pleť mastná tak je třeba ji dobře hydratovat. U mastné pleti totiž dochází k dehydrataci pokožky.

V rámci hydratace pleti najde využití například hydratační krém MYSTIC FRUITS, který obsahuje vitaminy a další aktivní složky. Předností krému je zejména vhodnost pro různé typy pleti, ať jde o citlivou, mastnou či aknózní pleť. Krém pleť skvěle hydratuje a dodá pokožce novou energii. Velice prospěšný bude také například krém na unavenou pleť.

Výživová kosmetika

Při péči o pleť nakonec hraje důležitou úlohu také správná výživa pleti. S výživou pleti si poradí například krém s vitamínem e či krém s vitamínem c. Dále může jít o minerální pudr, který obsahuje řadu speciálních složek, jako jsou aminokyseliny, enzymy, zinek, selen, železo apod. Z tohoto hlediska podporuje regeneraci pokožky. Mimo jiné uplatnění najde jako minerální make-up. S výživou pleti si poradí též elixíry a séra od společnosti Age Attraction. Vybrat si výživovou kosmetiku tak bude jen na vás.

Nevíte, jak na výběr konkrétních kosmetických přípravků? Obraťte se na zkušenou kosmetičku a majitelku prestižního salónu Petru Součkovou na webových stránkách petrasouckova.cz.