Úspěšná žena – co má ve své kabelce? 1

Jaký je obsah její kabelky? Kabelka je důležitou součástí mnoha žen, protože díky ní u sebe nosí velkou spoustu nejrůznějších věcí, které k životu potřebují. A co si budeme povídat, mnohé ženy v kabelce často uchovávají nejen jídlo na celý den, menší svačinky, láhev s vodou, ale třeba také nákupy, které stihnou pořídit během pochůzek ve městě. Malé kabelky se vám líbí, to určitě ano, ale jsou praktické vždycky na určitý druh činnosti. Na ples, do divadla, na večírek nebo třeba na festival, kde to ani jinak nejde.

Pravá ruka každé ženy

Některé ženy k životu potřebují spoustu věcí, které dají právě do kabelky, jiné si vystačí jen s minimem. Úspěšná žena potřebuje k životu spoustu věcí, minimálně pracovní nástroje a podobně, což se do malé kabelky nevejde. Proto si často pořizují ty větší a komfortní kousky, do kterých se vejde mnoho věcí, které během dne budete nebo můžete potřebovat. Co všechno by taková kabelka úspěšné ženy měla obsahovat a co obsahuje?

Nabíjecí zázrak

I tak by se dala nazvat powerbanka, bez které se dnes někteří lidé neobejdou. Díky ní nemusíte hledat, kde je zásuvka, ve které si můžete nabít svůj telefon nebo třeba tablet. Díky tomu jste kdykoliv na příjmu, můžete e-maily kontrolovat a odepisovat. Mnoho žen ví, že třeba cesta taxíkem nebo cesta autobusem se dá využít i k těmto věcem a neztrácíte pak čas.

Vizitky vždy po ruce

Kdo je připraven, není zaskočen. A to platí i v tomto ohledu. Mít po ruce svou vizitku, kde máte kontaktní údaje nebo případně firemní věci, není k zahození. Člověk, se kterým si rozumíte a můžete navázat spolupráci, totiž může číhat kdekoliv. Například na večírku, kam jste pozvaní, na festivalu, kde se to může různě překlenout nebo jen na posezení s přáteli, kteří přivedli někoho nového.