Toužíte mít útulný domov? Pořiďte si kvalitní koberec

Podlaha určuje ráz celého interiéru a je jedno v jakém stylu ho máte zařízený. Podlaha je dominantním aspektem celého vašeho domova. Máte pocit, že je vaše podlaha nudná a fádní? Nebo působí studeným neútulným dojmem? Kusovým kobercem můžete celou podlahu oživit a podtrhnout s ním celý interiér. Vytvoříte tak útulný domov, kam se bude ráda vracet celá rodina.

Jak koberec správně vybrat?

Výběr koberce neunáhlete, nenechte se nalákat prvním vzorem, který se vám zalíbí. Zavřete oči a v klidu si představte vyhlídnutý koberec například v obývacím pokoji pod konferenčním stolkem. Není to ono? Dodejte svému domovu nádech luxusu a pořiďte si kvalitní a originální koberec. Luxus z takového koberce se promítne do celého vašeho domu. Rozhodněte se, zda chcete mít jen běhoun, koberec s vysokým nebo nízkým vlasem, hedvábný nebo vlněný koberec či tkaný koberec. Vše naleznete v nabídce ve vysoké kvalitě na buchara.cz.

Nebojte se být originální

Koberce na motivy exotických zemí jsou nadčasové a nevyjdou nikdy z módy. Orientální koberce Buchara sází na prvotřídní kvalitu. Orientální vzory – perské, íránské, turecké, afgánské, pákistánské nebo nepálské – jsou ručně vázané. Pokud se vám nelíbí nějaký z nabízených vzorů nebo vám nevyhovuje velikost koberce, můžete si ve společnosti Buchara nechat zhotovit koberec podle vlastního návrhu. Ke každému koberci dostanete certifikát, který vám zaručuje pravost jeho původu.

Nevíte, jaký koberec vybrat?

Pokud se nemůžete stále rozhodnout, který z koberců se nejlépe hodí do vašeho domova nebo kanceláře, využijte další ze služeb společnosti Buchara. Vyfoťte místnost, kam zakoupený koberec přijde. Na stránkách buchara.cz máte možnost fotografii odeslat a oni vám obratem doporučí koberce, které se do místnosti nejlépe hodí.