Jedlé nádobí udělá z vaší oslavy nezapomenutelný zážitek

Přípravy na oslavu narozenin obnáší mnoho starostí a zařizování. Pokud chystáte narozeninovou párty pro více lidí, může velkým problémem opatřit dostatek nádobí. Každý host jistě nezůstane u jednoho talíře dobrot či u jednoho drinku nebo kávy.

Jednou z možností bývá nakoupení a využití plastového nádobí, ovšem všichni víme, že naše planeta rozhodně nepotřebuje další odpadky. Zero waste je způsob života budoucnosti – ohleduplný, myslící na budoucnost našich dětí. Jedlé nádobí je ideální způsob, jak problém s plastovými odpadky vyřešit.

Jedlé nádobí má mnoho výhod

Použití jedlého nádobí na oslavě narozenin s sebou přináší mnoho pozitiv:

  • Všichni si pochutnají – jedlé nádobí je vyrobené ze zdravotně nezávadných potravin. Bez obav si na nich pochutnají nejen děti, ale také vegani a vegetariáni. Jedlé talíře, kelímky příbory neobsahují žádné živočišné složky. Ačkoli mají jedlé kelímky příjemnou nasládlou chuť, obsah kalorií je minimální.
  • Méně úklidu po oslavě – Hromady špinavého nádobí nevidíte jen v reklamách, ale jsou po úspěšné oslavě více než skutečné. Představa mytí nádobí neláká nikoho, nechte své hosty nádobí sníst a odpadne vám nejhorší část úklidu.
  • Méně plastového odpadu – Po jedlém nádobí nezůstane žádný odpad. Zákusek či jednohubku si hosté vychutnají společně s talířem, Po vypití kávy se zakousnou do kelímku i se lžičkou. Vy se vyhnete sbírání plastového nádobí a současně ušetříte planetu dalších odpadků.

Několik variant na výběr

Pokud se rozhodnete nevyužít výhodné sady jedlého nádobí, můžete vybírat hned z několika variant talířů (hluboké a mělké), kelímků (různé velikosti pro horké nápoje i zmrzlinu), příborů a brček.

Uspořádejte jedinečnou oslavu narozenin, kde si všichni pochutnají nejen na občerstvení, ale také na výborném jedlém nádobí.