CineStar dárkový poukaz pro milovnici českých i zahraničních filmů

Blíží se narozeniny Vaší přítelkyně a Vy stále nemáte vybraný dárek k narozeninám? Vášnivé sledovatelce filmů či seriálů můžete darovat Cinestar dárkový poukaz do sítě multikin v České republice.

Kam do kina?

Síť multikin CineStar v České republice vznikla v roce 2001. Díky svým třinácti multikinům patří mezi největší v České republice. Multikina v Česku a na Moravě jsou vybaveny nejmodernější promítací technikou a dokonalým zvukem Dolby Digital a Dolby Surround EX. Všechna kina jsou vybavena 3D technologií. Multikina najdete například v Hradci Králové, Olomouci, Ostravě, Jihlavě, Českých Budějovicích, Plzni, Liberci, Mladé Boleslavi či Praze na Černém Mostě. Na film si může zajít také do multikina Anděl, které disponuje dvěma luxusními sály Gold Glass. Ty jsou populární především pro svou privátní atmosféru a nadstandardní servis. Dárkové poukázky lze nabít hodnotou 209,249 a 409 Kč. Voucher je platný až do konce ledna příštího kalendářního roku.

Dárkové poukázky do DM drogerie i do Kauflandu u Firmy na zážitky

Nadčasové jsou rovněž DM dárkové karty. V prodejně DM najdete široký sortiment kosmetiky, produktů do domácnosti i pro zvířata. Výhody dárkové poukázky do DM můžete čerpat, jak v kamenných prodejnách, tak v online e-shopech. V DM drogerii můžete nakoupit kvalitní dekorativní kosmetiku, dámské i pánské parfémy, prostředky pro péči o tělo i vlasy, hygienické potřeby i prostředky pro čistotu Vaší domácnosti. Neméně bohatý je sortiment dětské kosmetiky. Babičce, mamince nebo třeba sestře můžete k blížícím se narozeninám věnovat Kaufland dárkovou poukázku, kterou lze koupit zde www.vipvoucher.cz/znacka/kaufland-ceska-republika-v-o-s/. Díky ní bude nakupování potravin pro Vaše nejbližší mnohem větší zábavou než doposud.