Změna životního stylu – začněte s hubnutím ještě dnes!

Nejfrekventovanější větou při hubnutí je, začnu od…. Od zítřka, od pondělka, příštího měsíce, nového roku a mnoho dalšího. Vždy se najde nějaká doba a chvíle na to, kdy to nejde, kdy nemůžete, kdy se vám nechce. Výmluva střídá výmluvu a hubnutí se pak oddaluje a posunuje na neurčito. Chcete-li opravdu hubnout, začněte hned! Bez výmluv a vytáček, bez hledání toho, proč to nejde. Možná jen vedle sebe potřebujete kvalitní oporu. Tu vám může poskytnout It’s my life.

Kde se zaměřují na samotný proces

Právě zde vám pomohou. Nejde jim o dalšího člověka, který rychle zhubnul, ale staví na hubnutí a následném udržení váhy. Takže se obloukem vyhnete obávanému jo-jo efektu, kterého se bojí všichni. Výsledky budou rychlé, což může dále namotivovat k dalším výkonům. Na základě této diety nehladovíte, takže nic drastického, co by tělu ubližovalo. Budete jíst několikrát denně, tělo si zvykne na pravidelný příjem, a tudíž nebude mít tendence ukládat si tuk do zásoby. Společnost má po celé republice své poradce a poradny, kde vás zváží a udělají analýzu těla a vytvoří jídelníček na hubnutí, přesně pro vás a vaše potřeby. Vsaďte na jejich dietní program a uvidíte, jak rychle a efektivně zhubnete!

Na stránkách najdete kromě poradenství a spousty informací o hubnutí také jednotlivé produkty, které firma vyrábí. Například proteinová dieta je velmi účinným pomocníkem v boji s nadbytečnými kilogramy. Můžete si pořídit nápoje, výhodné balíčky, proteinová jídla, dezerty, snacky a další a další věci. Díky tomu bude hubnutí zábavné a bez hladovění nebo zbytečně miniaturních porcí. Mezi jídly není rozestup několika hodin, takže se během celého dne cítíte zasyceni, bez potřeby jít do lednice a sníst vše, na co vám padne zrak. Vyzkoušejte změnu, vyzkoušejte It’s my life.