Kde se v Praze výhodně ubytovat

Podel mínění mnoha zahraničních turistů patří Praha mezi nejkrásnější města světa. Její kouzlo přijíždí každoročně obdivovat turisté ze všech koutů světa. Kromě nich ovšem Prahu navštěvují i obchodníci, umělci, sportovci i běžní lidé i z tuzemska. Nalézt vhodné ubytování není proto nic jednoduchého pro žádného jedince, natož pro větší skupinu lidí. Každý by chtěl samozřejmě bydlet v klidném prostředí, ovšem s ideálním dopravním spojením do centra hlavního města.

Penzion Akát

Jedná se o penzion v Praze 5, který splňuje veškeré požadavky na příjemné a pohodlné ubytování prakticky v těsné blízkosti centra a přitom v klidné části Prahy. Jeho největší devizou je jeho strategicky výhodná poloha. Akát je zřejmě nejlepší hostel v Praze, který nabízí ubytování jak jednotlivcům, tak početnějším skupinám. Všichni hosté zde mají zajištěn příjemný pobyt uprostřed velkoměsta a zároveň je penzion Akát skvělým výchozím bodem, ze kterého lze vyrážet jak do pražského centra, tak na letiště Václava Havla či do okolí Prahy. V bezprostřední blízkosti hostelu je stanice metra U Anděla, tramvajová zastávka, autobusové i vlakové nádraží Praha – Smíchov. Bez problémů se tak snadno a rychle přepravíte na služební jednání v centru, na toulky Starým městem či za kulturními zážitky. Pokud přijedete do hostelu svým vlastním či služebním vozem, můžete je bezpečně zaparkovat přímo v objektu penzionu Akát.

Charakter ubytování

Hosté penzionu Akát mají na výběr ze tří ubytovacích kategorií. Hostel Praha 5 disponuje plně vybavenými apartmány, klasickými hotelovými pokoji i levnými hostelovými pokoji. U všech tří variant se setkáte s vysokou kvalitou, maximálním pohodlím i přijatelnými cenami. Levné hostelové pokoje využívají zejména turistické zájezdy, školní výlety a sportovní oddíly. Pro tuto formu ubytování je k dispozici celkem 32 pokojů s celkovou kapacitou 100 osob, dále nekuřácký salonek a zahrádka, což jsou vhodná místa k pořádání mítingů, porad nebo i zábavy.

Hotelové ubytování představuje 18 pokojů s veškerým komfortem jako je vlastní sociální zařízení, koupelna se sprchou, fénem na vlasy a v pokojích nechybí ani LCD televizor.