Staňte se ženou činu a vezměte ho za romantikou pod Karlštejn!

I když neustále naznačujete, váš partner nechápe nebo možná nechce chápat, takže na pozvání na romantický pobyt ve dvou čekáte marně. Když nevezmete iniciativu do vlastních rukou, pravděpodobně budete i nadále sedět doma a snít o tom, jak si ve dvou užíváte romantiku plnými doušky. A jděte do toho ve velkém – vyberte si úžasný pokoj a pojeďte pod Karlštejn!

Místo, které dýchá historií

Karlštejn je bezpochyby náš nejznámější a určitě i jeden z nejkrásnějších hradů. Právě v jeho blízkosti si budete užívat dny volna a jeden druhého. Vyrazíte totiž do hotelu, který vznikl rekonstrukcí starého mlýna, jež u břehu Berounky, jen kousek od hradu, stál ještě o necelých sto let dříve, než samotný hrad. Jedná se o romantický hotel Karlštejn, který vás uvítá svou náručí plnou luxusu a pohody.

Interiéry hotelu a především pokoje jsou zařízeny stylově a s ohledem na slavnou historii. Mezi top patří pokoj královny Elišky, který mimo jiné zdobí zámecká dubová podlaha. Velmi luxusní jsou pokoje The best room her & The best room his. Jejich součástí jsou: volně stojící vana Villeroy & Boch, koupelna s dešťovou sprchou, LED TV, velká manželská postel a vše je umocněno nádherným výhledem na řeku Berounku. V hotelu mají i další krásné pokoje, bude jen na vás, který si vyberete. Koukněte na ubytování na Karlštejně  a vyberte si. Pokoje můžete snadno rezervovat online.

TIP: pro páry nabízí hotel speciální Romantický nebo Relaxační balíček. Díky nim je ubytování cenově výhodnější a v ceně jsou navíc zajímavé bonusy. Užijete si třeba romantickou večeři nebo privátní pobyt ve wellness.

A co ještě zažijete? V okolí je plno atraktivních míst, která stojí za vidění. Kromě majestátního Karlštejna můžete navštívit třeba lomy Amerika nebo Koněpruské jeskyně. Více si o nich přečtěte zde.