Vypadávají vám vlasy? Víme, jak proti tomu bojovat!

Vlasy jsou ozdobou mnoha dívek a žen. Zakládají si na krásné barvě, hustotě, objemu a čistotě. Krásné vlasy rovná se zdravé vlasy. Proto často ženy dělají spoustu věcí pro zdravé vlasy. Když se objeví vypadávání vlasů, je to nepříjemné. Co vyzkoušet, aby se vlasy zahustily?

Vlasové přípravky nemusí pomoci

Řídké vlasy, které navíc ještě vypadávají, jsou noční můrou mnohých žen. Neváhají utrácet spousty peněz, jen aby svým vlasům dopřály potřebnou péči. Ne vždycky však musíte utrácet vysoké částky. Vyzkoušejte některou z ověřených babských rad. Ty by měly působit na vypadávání vlasů a celkově je posílit.

Přírodní desinfekce

Potřebujete vlasy pořádně pročistit? Stimulovat jejich funkci a celkový růst? Je to jednoduché, stačí do šamponu přidat hrstku soli a pepře. Obojí má silné očistné a stimulující účinky. Naneste na mokré vlasy, velmi dobře promasírujte a opláchněte. K intenzivní masáži můžete použít také černý pepř s trochou vody.

Vaječné bílky

O vejcích se všeobecně ví, že pomáhá na spoustu neduh. Konkrétně vaječný bílek může pomoci stimulovat růst vlasů a celkově je posílit. Vyzkoušejte tuto skvělou směs bílků a medu. Vmasírujte do pokožky hlavy a nechejte asi půl hodiny působit. Následně velmi pečlivě opláchněte.

Pomoc v cibuli

Cibule je spolu s česnekem velmi silná potravina, která pomáhá na řadu problémů. Umí pomoci v léčbě virózy, kašle a podobně. Má ozdravné a desinfekční účinky. Může štípat, úplně vám vlasy nebudou vonět, ale tato směs pomůže. Šťávu z čerstvé cibule vmasírujte do pokožky, kde je vlasů nejméně. Jakmile místo zčervená a začne vás štípat, vlasy opláchněte vlažnou vodou. Pro zklidnění pokožky doporučujeme aplikovat tvarohovou masku.

Odvar ze šalvěje

Hrst šalvěje vložte do litru vařící vody a nechejte asi pět minut povařit. Přes plátýnko slijte a následně dejte do lahve. Po umytí vlasů tuto vodu použijte a vetřete do vlasové pokožky. Umí pomoci zklidnit a očistit vaše vlasy.