Víte, jak originálně obdarovat na sv. Valentýna?

Původně evropský svátek zamilovaných, který se slaví na den úmrtí sv. Valentýna – 14. února, mnozí považují za svátek americký. U nás moc dlouhou tradici nemá, ale i tak si našel mnoho příznivců i odpůrců. Ať už svátek pochází odkudkoliv, ve většině západního světa se 14. únor stal dnem všech zamilovaných a s ním spojené, předávání valentinek – zamilovaných přáníček – a maličkostí svým drahým polovičkám. Toužíte svůj protějšek na sv. Valentýna potěšit originální kyticí? Frutiko.cz má ve své nabídce nádherné květiny, které lahodí nejen oku, ale také jazyku.

Kytice pro zamilované, která chutná

Společnost Frutiko se zabývá výrobou kytic z čerstvého ovoce a pravé belgické čokolády. Se svou úžasnou fantazií vytvoří kytice k jakékoliv příležitosti a Valentýn není výjimkou. Kytice, kde jsou kousky čokolády nebo různé druhy ovoce ve tvaru srdcí, jasně říkají jediné: Miluji tě.

Další alternativou mohou být srdcové bonboniéry. Ovoce, podle vašeho výběru, máčené v lahodné čokoládě, jistě potěší ženu i muže. Pro největší mlsouny, můžete na frutiko.cz objednat krásný dort ve tvaru srdce, vyrobený z čerstvě upečených popcakes, přelitý luxusní čokoládou.

Z velké nabídky si jistě vybere každý a na Valentýna u svého partnera zabodujete.

Vše se vyrábí pouze z kvalitních surovin a i při převozu jsou květiny i bonboniéry chlazené. Nemusíte mít obavy, že k vám nebo k partnerovi dorazila květina z uvadlého ovoce nebo okoralé čokolády.

Toužíte raději darovat klasické květiny?

Pokud patříte mezi zastánce klasiky, i pro vás si společnost Frutiko připravila alternativu, jak udělat radost blízkému člověku. Krabice růží, vkusně naaranžované v boxu ve tvaru srdce předčí svou romantičností všechny klasické květinové pugety. Výběr květin, tvar boxu nebo v jakých barvách box bude je zcela na vašem výběru.