Úklidová technika zaručí čistší a hygieničtější pracovní prostředí

Žijeme v době, kdy je na čisté a hygienické prostředí kladen větší důraz než kdy dřív. Není žádným tajemstvím, že viry a bakterie se množí především v neudržovaném prostředí. Ačkoli všichni pečlivě čistíme kliky, používáme dezinfekci na ruce, podlaha je mnohdy opomíjena. Vytírání mokrým hadrem či mopem, který vymácháte několikrát v jedné vodě, se nedá nazvat hygienickým úklidem. Na první pohled se možná zdá podlaha čistá, ovšem při bližším zkoumání zjistíte, že tomu tak není. Nehledě na to, že pracovníci pověření úklidem se zbytečně namáhají a práce jim dlouho trvá, což je neefektivní i z hlediska investice. Scrubmastery patří mezi špičku ve vnitřní úklidové technice a to hned z několika důvodů.

Pronájem Scrubmastru B12 šetří čas i peníze

Scrubmaster B12 je praktický, kompaktní a snadno přenosný mycí stroj pro čištění menších ploch. Vyčnívající hlava kotoučového kartáče umožňuje čištění v blízkosti okrajů, čímž šetří veškerou intenzivní následnou práci, například mopem. Kotoučový kartáč zajišťuje hladké a důkladné čištění tvrdých podlah. Jeho nízká hmotnost a sklopná ovládací páka zajišťují prostorově úsporné skladování a snadnou přepravu. Kompaktní design poskytuje vysokou úroveň manévrovatelnosti a vynikající viditelnost ve stísněných a přeplněných oblastech. Integrovaná nabíječka umožňuje dobíjení baterie pomocí jakékoli běžné elektrické zásuvky.

Unikont s.r.o. patří mezi přední dodavatele nejen Scrubmastru

Unikont.cz se pyšní hned několika typy Scrubmastrů, které nabízí k pronájmu i k prodeji. Je na vašem zvážení, zda potřebujete vnitřní úklidovou techniku nárazově či málo často nebo ji využijete každý den. Pokud si nebudete jisti svým výběrem, neváhejte kontaktovat odborníky na úklid – Unikont.cz. Zajistěte čistší prostředí pro své nejbližší či pracovníky.