Udělejte si pyžamový večírek jako z filmu

Máš partu kámošek, bez kterých nedáš ani ránu? Co takhle zorganizovat parádní přespávací pyžamový večírek? Užijete si skvělou zábavu, vyzkoušíte novou kosmetiku a prodrbete klidně půlku školy aniž by vás někdo mohl slyšet. Nezní to skvěle? Pozvi svoje kamarádky na pyžamovou párty, jaké znáš zatím jen z filmu.

Potkat se s kamarádkami, zažít s nimi něco opravdu originálního a jedinečného a zároveň si pořádně zablbnout, to všechno takový pyžamový večírek splňuje. Naplánovat ho přitom není vůbec nic složitého. Tak pošli kámoškám datum a pojď se s námi podívat, co budeš potřebovat nachystat.

Polštářků není nikdy dost

Důležité je mít v pokoji dostatek míst na ležení a sezení. Vezmi si tedy všechny deky a polštáře, které najdeš a nachystej lože jak pro princezny. Kamarádky můžeš klidně taky poprosit, aby sis s sebou vzaly svůj oblíbený polštářek, deku či spacák. Uvidíš, že v tomto případě rčení všeho moc škodí, vůbec neplatí.

Mlsání povoleno celou noc

Můžete si večer klidně objednat pizzu, ale i tak by to chtělo mít něco malého připraveno doma. Ideální dobrotou na holčičí drbání, jsou marshmelouny na špejli máčené v čokoládové polevě Carla v těch nejbarevnějších posypkách, které v obchodě najdeš. Příprava není složitá. Pokud budeš mít na večer volnou i kuchyň, můžete si je dokonce připravit společně, užijete si u toho spoustu zábavy.

Lepší než salón krásy

Nachystej si ve svém pokoji také koutek, kterému budete říkat salón krásy. V takovém salónu samozřejmě nemůže chybět sbírka laků na nehty všemožných barev, natáčky na vlasy, nejrůznější pleťové i vlasové masky, anebo suroviny na jejich domácí přípravu a klidně i depilační voskové pásky, na pořádnou challenge i legraci. Tuhle noc prostě můžete vyzkoušet všechno z holčičího světa, co vás napadne a navíc si při tom rovnou navzájem doporučit vlastní vychytávky.

Smíchy nebudete moct usnout

I když večer začne pravděpodobně klasicky probíráním žhavých novinek o vašich společných známých, uvidíte, že nakonec se celá noc promění v jednu velkou vtipnou akci. Od čerstvých drbů se můžete přesunout do kosmetického koutku nebo do kuchyně k máčení marshmelounů do čokolády a pak si společně zahrát tu nejpraštěnější hru co vás napadne. Zaručeným tipem je hra Co říkáš. Vzpříčíš si mezi zuby například slanou tyčinku, tak aby zůstala pusa úplně otevřená. Kamarádka ti pak pošeptá přídavné a podstatné jméno, které musíš s otevřenou pusou opakovat, dokud ho ostatní neuhodnou. Pošeptali ti třeba roztomilý tuleň? Pak musíš říct: „Ahoj, já jsem roztomilý tuleň.“. Zdá se ti to jako hloupá hra? Vyzkoušej a uvidíš. Nepřestanete se smát.