Trable hoďte za hlavu – aneb jak si užít dny volna v Praze s nej kámoškou

Jste taky jenom člověk, prostě na chvilku přestaňte myslet na to, že se musíte učit, starat se o domácnost a partnera. Máte nárok na to, abyste si užila dny volna podle toho, jak chcete a ne tak, jak po vás chce okolí. Zavolejte nejlepší kamarádce a pojďte společně naplánovat super výlet do Prahy. Bude jen na vás, jestli se ponese ve znamení nákupů, prohlídky památek nebo třeba wellness. Přinášíme tipy alá od každého něco.

Bez zázemí to nepůjde!

Vyrazit do pulzujícího hlavního města pouze na jeden den? To by byla hloupost, která by vás jen stresovala. Na návštěvu Prahy si najděte minimálně dva celé dny. A z přespání můžete snadno udělat jednu z nejlepších věcí, kterou zažijete. Tedy v případě, když se rozhodnete pro luxus. 4* komfort si za velmi slušnou cenu užijete v Belvedere, je to oblíbený hotel v Praze Holešovicích, který stojí nedaleko Pražského hradu.

Vybírat si budete ze 149 stylově zařízených pokojů, a když uděláte rezervaci online, dostanete hned 4 bonusy: jízdenku MHD, včasný check-in, slevu 10 % do hotelové restaurace a láhev vody na osobu. Mezi populární hotely v centru Prahy patří nejen díky přijatelným cenám. V hotelu funguje kadeřnictví, kosmetika a můžete si zajít i na thajské masáže, takže z výletu budete odjíždět krásnější a spokojenější.

Kam vyrazit?

Pokud se zaměříte na nákupy, doporučujeme tato nákupní centra: OC Černý most, Palladium. Nákupní galerii Myslbek a nákupní centrum Eden. Dohromady mají několik tisíc obchodů!

Když se budete chtít toulat po památkách, nezapomeňte zajet na Vyšehrad. Kromě baziliky sv. Vavřince a baziliky sv. Petra a Pavla si zde prohlédnete jednu velkou zajímavost. Jedná se o Ďáblovy kameny, u kterých dosud nikdo nevysvětlil, k čemu mohly sloužit. Více se o nich dozvíte zde.

A pokud zatoužíte i po sportu nebo relaxu ve vodě, doporučujeme si vybrat Aquacentrum Šutka, které má skvělé hodnocení.