Soustřeďte se na svůj domov

Potřebuje váš byt změnu? Rádi byste mu dodali šmrnc a nový směr a pozvedli bydlení na novou úroveň? Pohrajte si se stěnami, světlejší místnosti snesou i barevnější motiv, zatímco tmavší kouty se vyplatí projasnit světlými barvami, hlavně bílou. Stěny můžete samozřejmě vymalovat, mnozí od malování však upouští vzhledem k tomu, jaký nepořádek po malování vznikne, všechno se musí vystěhovat nebo přikrýt a následně umýt. Naštěstí to jde i jednodušeji. Použijete-li tapety, budete mít raz dva po starostech a váš pokoj bude zářit novotou.

Vybíráme tapety

Na výběr je velké množství nejrůznějších typů tapet a také dekorů, ze kterých můžete vybírat. Do moderních interiérů se velmi dobře hodí jemné geometrické vzory skandinávského typu. Pastelové barvy podtrhují útulný efekt, který tapeta ve vašem interiéru vytvoří. Tapety spolu můžete kombinovat, můžete použít tapetu pouze na některou stěnu a zbylé vymalovat nebo opatřit celou místnost tapetou s opakujícím se vzorem.

Do obýváku

Záleží také na tom, k jakému účelu místnost používáte, do obývacího pokoje si můžete dovolit použít fototapetu, která se skládá pouze z několika málo dílů a je na ní zobrazen moderní atraktivní obraz krajiny, panorama známého města, vesmír, vaše oblíbené zvíře nebo třeba dopravní prostředek. Záleží pouze na vás, pro co se rozhodnete.

Do pracovny

Do pracovny je vhodné volit inspirativní prostředí, velmi dobře zde působí přírodní scenérie či relaxační zátiší. Tapety s opakujícím se motivem většinou nesou abstraktní vzor nejčastěji v odstínech zelených, bílých či modrých.

Do ložnice i do kuchyně

Ložnice by potom měla být místem pro odpočinek, na stěny se tedy hodí uklidňující jemné barvy jako modrá, fialová a bílá. Naopak v kuchyni a jídelně se můžete vyřádit s energickými barvami červenou, oranžovou a žlutou. Navštivte internetový obchod Tapeta-dekorace.cz, kde nyní k nákupu tapet získáte lepidlo zdarma.