S kvalitním sexem pomohou i venušiny kuličky

Sex je v partnerském soužití velmi důležitý, pokud však zaznamenáte, že postupem času ztrácí na kvalitě, měl by to pro vás být jasný signál, že je potřeba to řešit. Nejen muži mohou ovlivnit kvalitu sexu, je mnoho věcí, které mohou udělat právě ženy. Jednou z nich je posilování pánevního svalstva, které zajistí užší vagínu a tím i kvalitnější vzrušení vašeho partnera. K posilování nejlépe využijte osvědčený nástroj, kterým jsou venušiny kuličky.

Co to venušiny kuličky jsou?

Obvykle jde o 2 a více kuliček, které jsou spojeny provázkem. Ty se zavedou do vagíny a žena je následně drží uvnitř. Nemusí se používat jen v posteli, lze je používat v průběhu dne, třeba v práci, při nakupování, uklízení aj. Venušiny kuličky mají různou váhu, čím těžší jsou, tím náročnější je udržet je. Pokud jste si doposud mysleli, že jde jen o erotickou pomůcku, vyvedeme vás omylu. Lze je samozřejmě využít i při masturbaci a používání dokonce přináší i vzrušení, ale jde zejména o posilovací pomůcku. Pravidelné používání posílí pánevní svalstvo, budete mít postupně užší vagínu a během sexu můžete s pánevním svalstvem pracovat a poskytnout tak partnerovi maximální rozkoš. Kuličky se vyrábí z hygienických materiálů, nejčastěji ze silikonu, ale lze zakoupit i plastové nebo kovové. Venušiny kuličky mají v sobě kovové kuličky, které způsobují vibrace. Ty sami o sobě přináší vzrušení a připomenou vám, že venušiny kuličky nosíte.

Jak venušiny kuličky pořídit?

Nejlepší možností je sexshop, zde vám mohou i s výběrem poradit, nedoporučujeme kupovat ty nejlevnější modely, lepší je sáhnout po venušiných kuličkách od 500kč výše. Nejoblíbenější materiál je silikon, zajistí vyšší hygienu, příjemný pocit i snadnější údržbu. Pokud jste náročnější, lze pořídit i kuličky, které vibrují, kuličky s atypickým tvarem aj. Nejlepší možností je pro většinu žen online erotický obchod, kde seženete venušiny kuličky podstatně levněji a dostanou se k vám v diskrétním balení. Ušetří vám to i starosti, pokud se stydíte do sexshopu fyzicky přijít.