Posílení imunity v době koronaviru – dejte si ovoce, zeleninu nebo čaje!

Střídají se u vás nemoci jako na běžícím pásu? Rok co rok jste během podzimu a zimy nemocní a to třeba několikrát? Obyčejné nachlazení, chřipka, angína nebo další jiné nemoci si u vás podávají dveře? Pravděpodobně váš imunitní systém nebude tak silný, jak by se zdálo. Co pro vás a vaše tělo udělat? Ideálně oslabený imunitní systém podpořit, posílit a zocelit, aby vám pomohl ve chvíli, kdy to potřebujete. V současnosti, kdy je v mnoha státech epidemie koronaviru je důležité dodržovat nařízená pravidla. Kromě jiného můžete podpořit svůj imunitní systém. Jak?

Myslete na zdravý životní styl

Do této kategorie patří vyvážená strava, pravidelný pohyb, otužování a podobně. To jsou všechno věci, o kterých víme a více či méně úspěšně je také plníme. Pokouší-li se o vás nějaká nemoc, můžete preventivně pít čaj chřipka a nachlazení 30g (20×1,5g), který je dobrým pomocníkem v podpoře imunity a jako prevence proti těmto nemocem. K tomu si můžete dát ovoce na snídani i dopolední svačinu, ke každému jídlu porci zeleniny a tělo podpoříte.

Bylinky jako dobrý prostředek

Podpora imunity a zdraví celého těla? Informace o čajích a bylinách vám napoví, jak jednotlivé bylinky a čaje z těchto směsí vám mohou pomoci pečovat o své tělo a zdraví. Budete-li denně popíjet některý z bylinných čajů a k tomu o sebe a své zdraví budete pečovat, můžete imunitu velmi výrazným způsobem posílit a to nejen v době koronaviru.

Kde nakoupit čaje?

V obchodech je nabídka čajů velmi omezená a nemůžete si vybrat takový, který by vám a vašemu zdraví pomohl? Prodej léčivých čajů na internetu je jedna z aktuálních a dostupných možností. Právě zde si můžete najít čajové směsi, které vám budou nejen chutnat, ale také ty, které pomohou posílit vaše zdraví a imunitní systém.