Péřové lůžkoviny pro spokojený a klidný spánek

Chcete si pořídit nové lůžkoviny a přemýšlíte nad tím, jaký materiál zvolit pro výplň? A co třeba peří?

Proč právě péřové lůžkoviny?

Peří je druh materiálu, který nabízí celou řadu výhod, jež ocení každý z nás. Má dokonalé izolační vlastnosti, díky kterým není problém udržet teplotu i v extrémních podmínkách. Náplně do lůžkovin musí být schopné pohlcovat vlhkost a peří tuto vlastnost dokonale splňuje. Kromě toho se zvýšená vlhkost během dne vrátí do normálního stavu. Péřové polštáře a přikrývky se dokonale přizpůsobí lidskému tělu. Peří je materiál dokonale trvanlivý a při běžném používání vydrží péřové lůžkoviny po velmi dlouhou dobu. Kromě toho je peří přírodní produkt a díky novému způsobu zpracování je vhodné i pro ty, kdo bojují s alergiemi.

Tipy pro vás

Pokud si chcete pořídit kvalitní péřové lůžkoviny, zavítejte do e-shopu ceskeluzkoviny.cz. Naleznete zde široký výběr různých variant péřových polštářů i dek. Veškeré výrobky splňují certifikát EN. Pro plnění se používá peří a chmýří v různém poměru, dle konkrétní varianty a vyhovuje nárokům a požadavkům sterility, čistoty a hygieny, jež stanovují evropské normy. Kromě toho můžete každý kousek vyprat ve větší bubnové pračce, při teplotě do 60ºC a to díky kvalitním materiálům.

V nabídce naleznete péřové přikrývky určené pro různá období roku. Každý druh se liší poměrem použité výplně. Jedná se o husí a prachové peří.

Klasik obsahuje převážně husí peří, je vhodná pro letní období. Prémium obsahuje oba druhy ve stejném poměru. Excelent obsahuje větší množství peří prachového a Luxus je plněna pouze prachovým peřím. Jako materiál pro náplň je používaná 100% bavlna, která je velmi příjemná na dotek. Všechny typy přikrývek jsou šity kazetovým způsobem a sterilovány při teplotě 130ºC, která je zárukou vysoké hygienické nezávadnosti.