Co nosí úspěšná žena v kabelce?

Pro spoustu žen je kabelka něco jako prodloužená pravá ruka. Najdou v ní naprosto všechno. Diář, peněženku, kapesníky, sponky na vlasy, lžičku na odpolední svačinku, ale třeba také drobné na autobus nebo spínací špendlík. Úspěšná žena = velká kabelka. V ní mají ženy velkou spoustu věcí a díky nim prožijí celý svůj den, řídí s nimi svět. Co nesmí v takové kabelce chybět?

Nejen módní doplněk

Kabelka nebývá jen módním doplňkem, ale pro mnohé ženy jde o praktického pomocníka. Není nic neobvyklého, že v ní ženy mají snídaně, svačiny a třeba i rychlý oběd. Kromě toho v ní nosí notebook nebo menší tablet, spoustu poznámek, papírů, diář a podobně. Co všechno má úspěšná žena v kabelce?

Externí nabíječka

Telefon nebo i tablet, to všechno musí být v neustálé pohotovosti. Co když se vám během dne stane, že hladina baterie klesne na minimum, ale den ještě není zdaleka u konce? Nevadí, externí nabíječka všechno vyřeší. Připojíte jí kdekoliv a dále už jen nabíjíte.

Vizitka

Úspěšná žena má vizitky u sebe kdekoliv, nikdy přece nevíte, kdy jí budete potřebovat! Jste na společenském večírku nebo obědě, hovor nezávazně plyne a najednou se dozvíte, že osoba naproti vám, hledá přesně ty služby, které nabízíte? Můžete jí věnovat vizitku a kdoví, třeba uzavřete spolupráci.

Diář

A v něm spoustu poznámek, nejen o schůzkách, ale také o jednotlivých projektech, na kterých se podílíte, o práci, kterou aktuálně řešíte, najdete v něm opravdu vše.

Něco k zakousnutí

Celý den je plný schůzek, každá trvá jinak dlouho a vy přesně nevíte, zda stihnete oběd? Na schůzce je navýsost neprofesionální, když vám kručí v břiše. Mějte proto v kabelce vždycky něco k jídlu. Oběd vám to sice nenahradí, ale zdravá svačinka se také počítá. Může jít o musli tyčinku, kousek zeleniny, ovoce nebo třeba jednoduchý sendvič.