Náramek je oblíbeným módním doplňkem každé ženy

Každá žena miluje šperky. Neodmyslitelně mezi ně patří i dámské náramky. Pokud vyberete ten správný typ, doladí váš outfit. Současná nabídka je poměrně široká, můžete si tedy vybírat mezi různými druhy náramků.

Některé lze doplnit pěkným přívěskem, další náramky jsou nastavitelné podle velikosti.

Náramky ženy nosí nejen k různým slavnostním příležitostem, ale některé je využívají i jako módní doplněk pro každodenní nošení. Lze je nosit připnuté na zápěstí nebo volně zavěšené. Pokud bude náramek volný, můžete jej snadno ztratit, těsný náramek vám může způsobit drobné poranění. Délka náramku je závislá na tloušťce ruky.

Jak vybrat ten správný

Při výběru náramku je nutné myslet nejen na příležitost, k níž je kupován, ale také na pohodlí. Není dobré, aby byl náramek příliš těžký, mohl by překážet. Pro běžné nošení je vhodný například kožený náramek, který je lehký a snadno nastavitelný.

Kožené náramky jsou v současné době v oblibě a to nejen u žen, ale i u mužů. Dají se lehce kombinovat s dalšími materiály, nejčastěji je to kov. Díky tomu, že jsou nastavitelné, se přizpůsobí téměř každé ruce.

Vybíráte – li náramek pro běžné nošení, může to být například dámský kožený náramek, který se dá velmi snadno kombinovat s různými styly oblečení. Elegantní a přesto decentní je i perlový náramek.

Velmi oblíbené jsou i náramky řetízkové, na něž lze připevnit elegantní přívěsky. Skvěle vypadají i náramky zdobené skleněnými kamínky.

Pro slavnostní příležitost můžete naopak vybrat náramek výraznější či robustnější.

Tip:

Pokud máte ruce kratší, volte raději náramky jednodušší a nenápadné, které nebudou upoutávat pozornost a nezvýrazní tak drobný nedostatek vašich rukou. Pokud máte ruku silnější, ještě více upoutá pozornost náramek robustní, proto také raději sáhněte do nabídky náramků decentnějších.