Milujete španělské pokrmy? Pak si kupte pravé španělské potraviny

Připravit si lahodný španělský pokrm, který bude chutnat stejně, jako byste byli na dovolené ve slunném Španělsku, si přeje spousta z nás. Pokud máte restauraci a chcete svým hostům dopřát vynikající španělskou kuchyni, kupte si ty nejlepší španělské potraviny na našem trhu. Koupit je můžete pod značkou BASSTA a přináší ji na náš trh společnost BMC Brno, s.r.o.

To nejlepší pro gastro zařízení

Restaurace, bary, pizzerie, občerstvení, wellness centra, hotely… ti všichni a mnozí další nakupují pro přípravu svých pokrmů, občerstvení a potěšení hostů potraviny v gastro balení. Také kusový program je žádaný. Právě v gastro balení můžete koupit potraviny BASSTA.

Žádané je např. gastro balení olivy. Vybrat si můžete plechovky o obsahu 3 kg, konkrétně černé olivy bez pecek, černé olivy krájené, zelené olivy bez pecek a zelené olivy krájené. Potřebujete olivy v celku nebo krájené např. na pizzu? Stačí vybrat si balení, které je pro vás nejlepší. Zvolit můžete i plechovky malé 200 g, olivy ve skle 142 g, olivy ve skle 935 g nebo olivy ve vaku 3,8 kg.

Mnoho potravin vysoké kvality

Společnost BMC Brno, s.r.o. dováží potraviny ze Španělska už 30 let. Přesně ví, kde nakupovat, aby bylo zboží kvalitní a lahodné. Můžete si pod její značkou BASSTA koupit i koření, olivové oleje, konzervované ovoce a zeleninu, ryby nebo krájené žampiony.

Co se týče ovoce v konzervách, volit můžete např. ovocný koktejl, který je populární do zmrzlinových pohárů, ale také hrozny, hrušky, ananas, mandarinky, broskve a meruňky, vždy v různých úpravách – krájené, v celku…

Co se týče konzervované zeleniny, i tady si vyberte z mnoha druhů. Hrášek, kukuřice, rajčata na mnoho způsobů a konzistencí, také artyčoky, červené fazole a další.

Podívejte se na bassta.cz a vyberte si sami. Uvidíte, že budete s chutí španělských potravin plně spokojeni.