Inspirace v oblékání pro těhotné ženy

Každá žena v období těhotenství touží především po komfortu, v druhé řadě také po tom, aby vypadala stále dobře. Zkombinovat tyto dva nároky však není vždy jednoduché. Kde hledat moderní těhotenské oblečení, které budete rády nosit?

Těhotenská móda

V době těhotenství se chceme cítit v oblečení příjemně a užívat si pohodlí. Těhotenské oblečení však nemusí vypadat tak, jak bychom si přáli. Najít se dá však i krásná a kvalitní těhotenská móda, která vás nebude nijak omezovat. Základem při výběru těhotenského oblečení jsou i tzv. regulační systémy, díky kterým si můžete podle potřeb upravovat velikost kalhot, aby nijak netlačily na rostoucí bříško. Následně je možné toto oblečení nosit i po porodu, jelikož se přizpůsobuje postavě a lze ho různě upravovat. Vybírejte proto kvalitní a moderní těhotenskou módu, kterou budete moci nosit i v budoucnu. Ideálním místem pro nákup je zejména eshop happymum.cz, kde můžete vybírat z širokého sortimentu z pohodlí domova.

Regulační systémy

Díky regulačním opatřením se vaše oblečení přizpůsobí rostoucímu bříšku a po porodu ho můžete nosit běžně dál. U kalhot je úprava řešena elastickým lemem a řadou dvou cvočků, které po po porodu můžete přepnout zpět a nosit jako běžné kalhoty. Nosíte-li raději sukně, určitě oceníte vyšší sukni z elastického materiálu, která zvýrazňuje pas a je opatřena v zadní části zipem. Jiné řešení regulačního systému u sukně je vysoký pružný lem, který se přizpůsobí rostoucímu bříšku a během zimy ho udržuje v teple. U kalhot můžete zvolit také pružný lem se šňůrkou, která zabraňuje sjíždění kalhot na počátku těhotenství, kdy je vaše bříško ještě malé. A necítíte-li se dobře ve vysokých lemech, dejte přednost těm kratším, které oceníte i v teplejších dnech. Nosit můžete i oblíbené bederní kalhoty, který mají speciální snížený pas pro bříško, dodatečná regulace je v podobě gumy či šňůrky. Díky tomu se přizpůsobí měnící se postavě.