Erotická masáž není pouze o vyvrcholení. Jde o požitek pro tělo a mysl

Erotická masáž je často přirovnávána k nejstaršímu řemeslu na světě. Jedná se však o poměrně nový druh masáže, který si svoji oblibu získává až v posledních letech. Často je zaměňována za tantrickou masáž a přestože mají obě masáže něco společného, erotická masáž je zaměřena čistě na tělo. Tantrická masáž se zabývá i duchovní rovin. Najdou se však i společné prvky a techniky, které mají obě masáže společné.

Relaxační hudba a éterické oleje pro příjemnou atmosféru

Tantrická masáž pracuje v relaxační hudbou, éterickými oleji a duchovní složkou. Erotické masáže Praha se zaměřují pouze na tělo a požitek. Jako doplňky pro uvolnění a navození té správné atmosféry se také používá relaxační hudba a éterické oleje. Hlavní bodem celé masáže je však vaše tělo. Krásné masérky se postarají o vaše pohodlí. Masáž začíná jemným masírování šíje a ramen. Postupně se zkušená masérka zaměří na zbytek těla. Vše pod vaším dohledem a jak je to příjemné vám. Nechte o sebe pečovat a zbavte se díky erotické masáži nahromaděného stresu.

Erotic Massage Prague nabízí celou řadu masáží a služeb, které jinde nenajdete. Všechny služby jsou nabízeny v prvotřídní kvalitě a v naprosté diskrétnosti. Vyzkoušet můžete i vzrušující novinku, kterou jsou Nuru masáže.

Jak probíhá Nuru masáž

V příjemném prostředí masážního pokoje si dopřejete uvolňující a vzrušující Nuru masáž. Pro uvolnění atmosféry je zde relaxační hudba a Nuru gel, který patří mezi oblíbené masážní gely. Masérka se postará o celé vaše tělo a dopřeje vám nejen masáž prsty, ale i dalšími částmi svého těla. Ke konci masáže budete naprosto uvolnění a připraveni zbavit se nahromaděného stresu. V případě Nuru masáže se můžete uvolnit kolikrát chcete. Nic vás netlačí. Zapomeňte na okolní svět a užívejte si přítomného okamžiku.