Dámské spodní prádlo, ale i to pánské, je třeba synchronizovat s šatníkem

Každý z nás má nastavený jiný životní styl. Podle toho bychom také měli volit typ spodního prádla. Důležité však je synchronizovat pánské spodní prádlo, a především dámské spodní prádlo, nejen s životním stylem, ale především s šatníkem.

Prádlo je třeba prát co nejčastěji

A pak je tu ještě jedna velmi důležitá věc. Všichni se jistě shodneme na tom, že prádlo je třeba pravidelně prát. A to ne pouze čas od času, nejen tehdy, když je špinavé na první pohled. Pravidelné praní v tomto případě znamená praní každodenní, je tedy nutná jeho každodenní výměna. Samozřejmě, že je mnohem úspornější si špinavé pánské a dámské spodní prádlo (třeba sportovní podprsenky) nashromáždit v koši na prádlo a prát ho společně s ostatním spodním prádlem, případně s dámským pyžamem nebo pánským pyžamem. K tomu je však třeba mít dostatek kalhotek i podprsenek, a také neskončit pouze u jednoho pyžama dámského nebo jednoho pyžama pánského. Proč taky, když vám jich trenyrkarna.cz nabízí celou přehršel!

Pořiďte si spodního prádla dostatek

Když už jsme tedy probrali nutnost časté výměny spodního prádla (kalhotky, podprsenka, trenky, sportovní podprsenka …), když je nám jasné, že upocené spodní prádlo není ani sexy, ani nám neposkytne dostatek pohodlí, je třeba nastolit otázku: Kolik kusů spodního prádla by měl muž či žena mít? Odpověď je jasná – dostatek. Ženy snad ještě více, než muži. I když …

U spodního prádla neplatí, že méně je více

V každém případě platí, že zásobu spodního prádla, ať už kalhotek s nohavičkou, sportovních podprsenek Calvin Klein, trenek, slipů, …, by měl mít každý člověk alespoň na 14 dnů. A to v případě, že pere jedenkrát do týdne. Pokud si podprsenek Calvin Klein a dalších podprsenek bez kostic koupíte více, budete na tom jedině lépe.