Chyby, které na klucích holky nesnáší

Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše, říká se. Jsme rozdílní, možná proto se tato dvě pohlaví přitahují. Klukům také vadí na holkách řada věcí, neumí se rozhodnout, chodí pozdě, vyptávají se, jak v tom či onom modelu vypadají a podobně. Holkám zase na klucích také vadí plno věcí. Co například?

Stručné vyjadřování

My holky si chceme povídat, rády si povídáme. Kluci to mají jinak, vyjadřují se povětšinou stručně a hned k věci. To samozřejmě není problém, není to na škodu ve škole, v práci nebo s kamarády. Jenže, co vztahy? V nich je právě komunikace důležitá, často jde o klíčový prvek.

Přílišné sebevědomí

Muži mají často pocit, že jsou mistři světa, ti nejlepší z nejlepších. A někteří tuto převahu a nadřazenost dávají najevo a to dost nevybíravým způsobem. Jestliže je singl, odrazuje všechny potenciální partnerky, jestliže už přítelkyni má, pak je nejspíš z tohoto chování znechucená. Zdravé sebevědomí je fajn, nicméně povyšovat se nad někoho? To je jistá cesta ke konci vztahu.

Postrádá vychování

Nejenže se chová v obchodech jako buran, pokřikuje v restauraci, že je to „drahé až hrůza“ nebo že to není vůbec k jídlu. Máme na mysli také základy gentlemanství. Nepodrží ti bundu při oblékání, vchází do dveří jako první, nechává vás nést těžké tašky, pozve na večeři, ale nakonec nezaplatí? Slušné vychování a znalost etiky je v běžném životě důležitá. Pokud jí váš protějšek postrádá, ruce pryč.

Neupravený vzhled

Nemyslíme oblečení konkrétně, každý máme jiný vkus. Důležité je, aby oblečení bylo čisté, vyprané, vyžehlené. Odpudivé jsou mastné vlasy, zápach z úst i těla, oblečení, které je sežvýkané, se skvrnami nebo nevzhlednými dírami. Takovýto vzhled odradí každou dívku či ženu.