Chcete vypadat štíhlejší? Vyzkoušejte pár tipů, jak na to!

Štíhlá a dobře tvarovaná postava je snem všech, mužů i žen. Všichni chtějí mít dokonalé tělo, vejít se do konfekčních velikostí, obléknout na sebe cokoliv, co se jim líbí v obchodech. Představa je to krásná, no ne všichni se k takovému tělu a vizi dopracují. Někdo celý život zápasí s kilogramy a k vysněné postavě se nepřiblíží, někdo není spokojený s určitou částí těla. Ať už se snažíte zhubnout nebo ne, chcete vypadat štíhleji.

Může pomoci oblečení

Se správným výběrem oblečení můžete často udělat hotové divy. Může vám hezky zformovat postavu, pomoci opticky ubrat nějaké to kilo, vypadat štíhlejší, než ve skutečnosti člověk je. Na co se tedy zaměřit? Co nosit a co naopak ne? Vyzkoušejte následující pravidla, která by mohla hodně pomoci.

Oblékněte jako základ spodní prádlo

A to správné spodní prádlo. Správná velikost podprsenky a kalhotek je prostě klíčová. Bez toho se nepohnete dál, pokud budete na sebe oblékat šaty, můžete vyzkoušet kombiné, které mírně stahuje a vykouzlí lepší postavu. Vyhněte se švům od spodního prádla, ty se totiž pod oblečením často rýsují.

Správná velikost oblečení

Velký problém je mnohdy v tom, že na sebe oblékáte kousky, které jsou větší nebo naopak menší. Podprsenka váš řeže do kůže, džíny jsou až moc obepnuté. Základem je vybírat si velikosti, které vám padnou. Jedině tak se budete cítit dobře a nic vás nebude zbytečně rozšiřovat ani nějak limitovat.

Oversized raději ne

Jestliže máte větší bříško, nezpevněný trup tak oversize oblečení není asi to správné. Raději volte obepnutější kousky, které následně rozbijete kardiganem, sáčkem, vestou a podobně.

Důraz na přednosti

Klaďte důraz na vaše přednosti. Máte ve výstřihu co nabídnout? Pak toho určitě využijte při výběru oblečení. Není ideální šířka vašich boků? Pak zvolte tmavé kalhoty, áčkové sukně a podobně.