ARTDECO – dlouhé umělé řasy s intenzivní barvou

ARTDECO – dlouhé umělé řasy s intenzivní barvou
ARTDECO – dlouhé umělé řasy s intenzivní barvou

ARTDECO Umělé řasy Dita von Teese (Strip Lashes)

Nalepují se snadno, bez problémů. Vaše oči dostanou úplně jiný rozměr a pohled. Vybrat si můžete normální řasy, ale i řasy s kamínky. Zdobení dodá vašim očím na kráse a svůdnosti. Lepidlo je součástí, to řešit nemusíte. Snadno a rychle si tak vytvoříte řasy, o kterých jste doposud jen snila. Módní ikona Dita von Teese, která je pro mnohé ženy vzorem dokonalosti je proslulá svou porcelánovou pletí, červenými rty a okouzlujícími řasami.

ARTDECO Umělé řasy (Lashes)

Levnější varianta, přesto velmi dobrá kvalita řas. Jsou z přírodních vláken, dodají vám šmrnc. Postupujte dle návodu. Tenká vrstva lepidla se nanese na proužek umělých řas, nechá se trochu zaschnout a přiloží na zavřené víčko ke kořínkům řas. Nemusíte použít umělé řasy po celé délce oka (proužek rozpulte), skvěle vypadá i trendy řasy v oblasti vnějšího koutku, které jsou tím pádem delší a výraznější. Tekuté oční linky, které nanesete do spáry tak zaplní mezírky a nikdo nic nepozná.

ARTDECO Umělé řasy v trsech (Permanent Lashes)

Aplikace pinzetou celých trsů vám umožní mít řasy jako vějíř. Optické zvětšení očí zaručeno. Můžete se s nimi sprchovat i uložit ke spánku, vydrží. Řasy se stahují speciálním odstraňovačem. Lepidlo je možno koupit k sadám ve větším balení – ARTDECO Lepidlo na umělé řasy v trsech (Adhesive for Permanent Lashes) 6 ml

Nebojte se okouzlit své okolí novými řasy, určitě se s nimi blýsknete na večírku i na kulturní akci. Pojďte svému štěstí naproti a staňte se vládkyní svého líčení a nových trendů. Dejte i pozor na možné nežádoucí účinky na vaše řasy, v některých případech dochází i k jejich vypadávání, pokud jsou slabé, lámavé samy o sobě nebo na ně či lepidlo máte alergii.

ARTDECO Umělé řasy můžete zakoupit v obchodě krása.cz

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/oko-hn%C4%9Bd%C3%A9-oko-hn%C4%9Bd%C3%A1-obli%C4%8Dej-d%C4%9Bv%C4%8De-157815/