331: Olomoucké taneční kurzy pro každého

Patříte mezi jedince, které nenechává rytmická hudba chladnými? Podupáváte si nohou do rytmu při taneční hudbě a nejraději byste se roztancovali? Pokud bydlíte v olomouckém kraji, patříte mezi šťastné. V samotné Olomouci se nachází dance studio, které poskytuje taneční kurzy vhodné pro všechny věkové kategorie. Stačí si jen vybrat, který taneční styl je vhodný právě pro vás.

Protančete se k hezké postavě a novým přátelům

Mezi nejvíce preferované taneční styly, na které dance studio 331 pořádá taneční kurzy v Olomouci, patří Street Dance (pouliční tanec) a Contemporary Dance (současný tanec). Na jednotlivých lekcích se toho však naučíte mnohem více.

Taneční lekce jsou také zaměřené na Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance, ale i Modern Dance, Jazz Dance nebo Balet a mnoho dalších tanečních stylů. Je jen na vás či vašem dítěti ve kterém stylu chcete tančit právě vy.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv styl, buďte si jisti, že se skvěle pobavíte, zdravě zapotíte a navíc poznáte hromadu příjemných a milých lidí. Jejich dobrá nálada není nijak náhodná. Každý ví, že zvýšená fyzická aktivita podporuje tvorbu hormonu zvaného oxytocin, tzv. hormonu štěstí.

Pokud vás tancování chytne či vašeho potomka, můžete se zúčastnit různých přehlídek a soutěží, ovšem není to podmínkou. Takové rozhodnutí je jen čistě na vás.

Přihlášení je snadné

Přihlášení do tanečních kurzů je velmi snadné. Na webu 331 dance studio Olomouc vyplníte online přihlášku, za sebe či vaše dítě, a odešlete. Pokud si nejste jistí svým výběrem, neváhejte dance studio kontaktovat. Dočkáte se milé reakce a vše vám bude vysvětleno.

Mezitím mrkněte na taneční blog, kde zjistíte zajímavé informace o životě taneční skupiny a mnoho dalších všeobecných informací ze tanečního života.